[]

Özel Üretim Radyatör Yaptırtmak

Nerde kime yaptırtılabilir? Su soğutma radyatörü bu bilgisayarlarda kullanılan. Özel bir şekil ve ebatta ürettirtmek istiyorum. Özel bir projem var. Elimde cad çizimleri mevcut.
 
hazırdaki başka bir mini radyatörü uydurabilirsin. yoksa komple sıfırdan radyatör yaptırman ciddi masraflı olur.

araç buzdolapları, karavanlarda kullanılan sistemler için olan radyatörler vs uyabilir.

buradaki sanayilerde kaynakla ekleyip kesi biç yaparak uyduryorlar o tip şeyleri ama hiç sıfırdan custom yaptıklarını görmedim.
  • orpheus  (16.09.19 12:55:22) 
en mantıklısı ürettirmek değil ama upgrade yapmak, elinde cad çizimler varsa en uygun ürün seçilerek upgrade yapabilirsin.

bana kalırsa kimse uğraşmaz zaten uğraşsa bile senin istediğin gibi olmaz istediğin gibi olması için bi dünya para dökersin.

kendin yapsan o kadar custom bir iş ise.
  • dedim dedim de kime dedim  (16.09.19 13:02:44) 
Parası neyse verilip yaptırtılacak. Dairesel olacağı için uydurma imkansız. Kendim radyatör nasıl yapayım :)


  • bana kedicik derdi  (16.09.19 13:55:34) 
Sanayide radyatörcü bilmemne diye bir dolu yer var soracağım zaten ancak bu adamlar üretmiyor mu zaten? Bana da üretirler işte:)


  • bana kedicik derdi  (16.09.19 13:56:05) 
para sorun değilse ben yaparım at CAD çizimleri özelden.


  • dedim dedim de kime dedim  (16.09.19 14:14:32) 
Radyatör mü üretiyorsunuz?


  • bana kedicik derdi  (16.09.19 16:59:08) 
ileri mühendislik hizmetleri veriyorum. standart üreticiler uğraşmaz büyük ihtimalle sizin ihtiyacınızla.


  • dedim dedim de kime dedim  (16.09.19 17:04:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.