[]

köpeğim için doğal arap sabunu markası önerisi ?

selamlar,

bir takım araştırmalar sonucu köpeğimi arap sabunu ile yıkamaya karar verdim. fakat doğalını ve zararsızını nereden temin edebilirim?

marka önerisi olan?

ayrıca.. kışın köpeğim için kuru şampuan almak istiyorum. trixie markasını daha önce kullananlar var mıdır?

teşekkürler.

 
trixie iyi bir marka degil. kuru sampuan saglikli bir sey degil, sadece asiri yaglanma varsa, ki siz surekli yikayarak hayvanin tenindeki yag dengesini bozmadiysaniz bu olmaz, onu onler gibi gozukur,nicin kuru sampuan kullanmak istiyorsunuz?

Ben kopekler icin yapilmis kati sampuan kullaniyorum, daha once organik bir markanin sivi sampuanini kullaniyordum. Benim kopegimin sorunu pati kokusu, vucudu neredeyse hic kokmuyor(yeme-icmesiyle birebir alakali bu.). Sorun ne olursa olsun, asla agir kokulu, parfumlu icerik kullanmayin, daha kotu kokmaya baslar kopeginiz. Duzenli taramak da kokuyu azaltiyor.

Soyle bir sey buldum: www.markamama.com.tr

Icerigi daha temiz. Bu arada sabun cok uzun sure kullaniliyor, sivi sampuanlardan pahali olmasina bakmayin, totalde daha ucuza geliyor.
  • buf-e kür  (16.09.19 13:40:35) 
www.naturalisadramys.com surdaki urunlere de mutlaka bakin. bitkisel hepsi. bu siteden kronik mantarli kopegim icin krem almistim. beni 6 sene her yaz hortlayan mantar illetinden kurtardi. diger urunlerini henuz almadim ama bi sey alacaksam ilk buraya bakicam artik. sahtekar alisveris yorumlari gibi oldu farkindayim ama duygularim icten ve sahici :)


  • pide  (18.09.19 12:08:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.