[]

Ağız Bakım

Merhaba, şarjlı diş fırçası kullanıyor musunuz? Eğer öyleyse memnun musunuz genel olarak, normal olanlar mı bunlar mı daha sağlıklı?
Sizce en iyi diş macunu hangi markanın hangi modeli acaba? Parodontax tavsiye ediyorlar en çok, hangi ürünü en iyisi? 
şarjlı kullandım memnun kalmadım. bence dişleri zayıflatıyor. kontrollü bir çalışma yapmadım ama kullandıktan sonra soğuk hassasiyeti başladı. bir yıldır normal fırçadayım yeni geçti sayılır. paradontax kullanıyorum memnunum.


  • r evolution  (15.09.19 21:32:43) 
kullandım şarjlı diş fırçası ama pek fark göremedim, bir de gecenin bir yarısı vız vız kafa skiyor afedersin. normale geçtim tekrar. macun olarak pearl&drops'tan memnunum ama markette her zaman olmuyor, o zaman clinomyn alıyorum, o da yoksa paradontax.


  • night train  (15.09.19 22:43:37) 
sarjli kullaniyorum memnunum. dişler düz ise rahat kullaniliyor bence.

dis macunu olarak beyazlaticili olanlardan uzak dur mineye zarar veriyor. sensodyne ve paradontax iyidir.

birde diş ipi kullanirsan yeterli
  • egokalp  (16.09.19 00:33:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.