[]

30 Yaşında Dil Okulu

Yaş 30. Niyetim seneye İngilizcemi geliştirmek için dil okuluna gitmek. Bu yaşta nasıl olur? Kendi yaş grubuma denk gelir miyim?

Malta ve İrlanda dil okulu için tavsiye edilen ülkeler. Niyetim İrlanda. Hangi dil okulunu tavsiye edersiniz?


 
bir arkadaşım 40 yaşında irlandaya gitti 6 ay, hiçbir şikayeti yoktu döndüğünde


  • 9kuyruklukedi  (15.09.19 23:36:05) 
Proje sebebiyle Maltaya gitmiştim,1-2 ay orada kaldım. Dil için gelenlerden ve oradaki gözlemlerime göre Malta dil için iyi bir tercih değil.(Maltizce konuşulması, çok küçük bir ülke olup sosyalleşme vs, gezilecek görülecek yerler vs kısıtlı olması, Türk öğrencilerin fazla olması vs) İrlandayı bilmiyorum.
Tavsiyem ise dil okulu yerine üniversitelerin dil kurslarına gitmeniz, hem daha kolay sosyalleşebilirsiniz hem üniversitenin imkanlarından yararlanırsınız.
Bir de danışmanlık şirketleri yerine kendiniz araştırın ve iletişime geçin, danışmanlık firmasına eğer üniversitenin kurslarını tercih edecekseniz gerek yok.
  • Rh Negatif  (15.09.19 23:38:46) 
Bu arada Malta'da İnlingua diye bir okulu beğeniyorlardı hem bulunduğu yer sebebiyle( Sliema; İstanbul'un Nişantaşı gibi yerlerine tekabül edecek bir yer) hem de Türk öğrencinin az olması nedeniyle.


  • Rh Negatif  (15.09.19 23:41:50) 
Sınıfta 40larında italyan ceo bile gelmişti 1 hafta kalmıştı dönmüştü. Brezilyalı 60lık teyze vardı. Genelde yaşlar 22-27 ama geç değil kimse takılmaz yaşa.


  • anarsika  (16.09.19 00:37:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.