Bana telefon alıyoruz

bütçem 1000 -1500 tl arası.

fotoğrafçıyım, o nedenle şöyle fotoğraf çeksin, böyle fotoğraf çeksin derdim yok, arada şirketim için sosyal medya hesaplarına video, ig story vs çekerim o kadar.

pil en önemlisi, pili büyük olsun gerisi çok umrumda değil

arada oyun moyun da oynarım, ama çok da önemli değil

esas kullanım amacı, mail okumak/cevaplamak, whatsapp, instagram, müzik dinlemek (jbl bluetooth kulaklığım ile), arada gerekirse canva ya da benzeri uygulamalar ile grafikler tasarlama, bannerlar oluşturma vs...

sırada adaylar (drum drum drum tatatata slashhh)

Asus Zenfone Max Pro

Samsung Galaxy A20

Samsung Galaxy M20

Meizu X8

Meizu Note 8

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi 6

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

LG Q Stylus Plus

Bu markalar arasında çinlilere çok güvenmiyorum, hem abd nin ambargosu nerelere gidecek ön göremiyorum hem de telefonumun içine giren çıkanın güvencesi yok gibi geliyor. LG son dönem telefonlarında hep sorun hep sorun deniyor. Samsung ve Asus ön plana çıkıyor, sanki ASUS a daha yakınım gibi.

Düşünceleriniz neler? Bu fiyat aralığında başka ne telefon tavsiye edersiniz?

Öptüm şimdiden...

azcık daha para koyup Redmi Note 7 alabilirsin.

www.hepsiburada.com
  • efreet sultan  (15.09.19 12:57:23)
adettendir bunu söylemek. azcık daha koyun mi 8 lite alın.

  • golgi aygıtı  (15.09.19 13:04:37)
Nokia 6600 falan alınır o paraya

  • Delay Fuze  (15.09.19 14:12:52)
Hiçbirini alma özellikle fotoğraf kalitesi arıyorsan paraya kıyman gerek yoksa çamur çekersin

  • anarsika  (15.09.19 14:46:17)
Yanlış okumuşum silemiyorum da fotoğraf çekmesende onları alma :d

  • anarsika  (15.09.19 14:47:41)
fotoğraf kalitesi aramıyorum, sadece pili bitmesin istiyorum, bir de kullanacağım bir kaç uygulamayı düzgün çalıştırsın istiyorum. (Youtube, Instagram, Spotify, Lightroom, Gmail, Yandex mail, Yandex Disk, Google Drive, google docs ve sheets, canva, Linkedin)

bundan önce lenovo p2 kullanıyordum, 2 yıl boyunca hiçbir sorun yaşamadan mutlu mesut kullandım, o da tahminime göre bu ayarda bir telefondu... bu listelediklerimin ne gibi bir problemi var? neden bunları tercih etmemeliyim acaba?
  • cedric tweedledee  (15.09.19 15:03:51)
"Şirketim için" ile "bütçem 1000-1500 arası" kısmını bağdaştıramadım ama huawei diyorum ben.

  • 1bir1bir1  (15.09.19 16:56:01)
neden bağdaştıramadınız?

  • cedric tweedledee  (15.09.19 16:58:29)
Şirketin varmış ya, onun için. Ne bileyim bir samsung A50 filan demeyince insanın tuhafına gidiyor.

  • 1bir1bir1  (15.09.19 17:00:21)
milyon dolarlık şirket değil sonuç olarak :)

  • cedric tweedledee  (15.09.19 17:07:42)
2100 liraya yurtdışı xiaomi mi 9t aliyorsun ve bu konuyu burada kapatiyorsun.

  • boyle buyurdum  (05.12.19 01:09:20)