[]

Sokak köpekleri için uygun yemek fikirleri

Merhabalar,
20'ye yakın sokak köpeğini elimden geldiğince beslemeye çalışıyorum. Geçen yıldan beri hep mama alıyordum, ek işim vardı ama artık yok. Yine mama alıyorum ama mümkünse biraz daha ucuz yoldan halletmek istiyorum. Tavukçularda pay diye satılan şeyler var ama neredeyse tamamen kemik, yiyebileceklerini sanmıyorum. Onun dışında ne olabilir? 
Üzerine dost süt dökülmüş kuru ekmek


  • Mirket  (14.09.19 20:50:28) 
Çok açlarsa kuru ekmek bile yiyiyolar. Biraz şehir görmüş köpeklerse ekmek + tavuk/et bulyon suyu karışımını yiyiyorlar. Restorantlara yakınsa bu köpek topluluğu bizim bile şu an alamadığımız üzerinde hala et parçaları duran kemiklerden başka şey yemiyorlar.


  • superfluid  (14.09.19 21:59:59) 
makarna haşlayabilirsiniz. et sulu vs. olursa daha da iştahla yiyeceklerdir.


  • semyasa  (15.09.19 00:48:08) 
kemikleri haşlayıp suyuna ekmek doğrayabilirsiniz


  • inekadam  (15.09.19 01:18:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.