[]

Ray Donovan giyim tarzı nasıl sizce?

Diziyi izlerken hoşuma gidiyordu bu adamın tarzı. Kot üstüne gömlek ceket, kravat yok. Ama 190 ve yakışıklı olduğu için mi iyi duruyor? 180 boyunda yakışıklı olmayan bir yurdum genci böyle giyinse kro mu durur?
 
Valla git bir mağaza giy dene, üç beş foto çek koy millet yorumlasin.
Ama genelde iyi olur.

  • kisa  (14.09.19 11:09:18) 
O herife ne giyse yakisir.
Ama genel olarak da cok goze batmayan fena olmayan bi konsept bence. Burada cekete ozen gostermek lazim ama yanlsi ceket cok boktan gosterebilir.

  • red g  (14.09.19 16:44:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.