sigaranın yerinin dolmaması

sigara içmeyi sevmiyorum. ama hayatımda çıkarınca da boşlukta hissediyorum. içenler bilir. çayın kahvenin yanında içmek, birini bir şeyi beklerken içmek falan. sinirlenince içmek, sevinince içmek.
kitap okuyayım dedim. olmuyor.
ders çalışayım dedim. olmuyor.
dizi izleyeyim dedim. olmuyor.
olmuyor yani kısaca.
işin fiziksel ihtiyacından çok bu yarattığı boşluk zorluyor.
ne yapabilirim bu konuda?

Bundan alıyorsun, canın sigara istediğinde ağzına atıyorsun.

www.takitaonline.com
  • Pertev nail  (13.09.19 17:01:18)
www.youtube.com

Hocam bunu izle.
  • canbonomobenseno  (13.09.19 17:11:20)
en azından azaltmak için tütüne dönebilirsin.
sarmaya üşenip içmiyor insan ancak çok canı istediğinde sarıp içiyor.
benim tüketimim muazzam düştü.

not: sakın sarma makinesi alma :)
  • teritori  (13.09.19 17:12:21)
kendine meşgale bul. muhabbet et bir şey yap. ben zart diye bıraktım sigarayı bir ay önce. çayın kahvenin yanında çok aradım başlarda. şimdi sanki sigara içiyormuşum aslında gibi hissediyorum. arama olayı bitti.

  • alperz  (13.09.19 21:28:50)
Kendine 6ay-1 sene arasi ver, ondan sonra o arayis hissi TAMAMEN ortadan kalkiyor ve aklina gelmiyor. Ciddiyim. Bana inanilmaz geliyordu omrumun sonuna kadar bazi seylerden asla keyif alamayacagim hep arayacagim saniyordum ama bir sure sonra o his tamamen ortadan kalkti.

  • stanley5m  (13.09.19 22:20:56)
Bol su iç. O nefret koku ve tadı unutmaya çalış.

  • Topalordek  (14.09.19 01:53:06)
sigara alırım diye dışarı çıkmıyorum iki gündür :(

  • denek hayatım  (14.09.19 17:50:09)