[]

En ateist şehir ?

Türkiye’de en ateist şehir hangisi? Ateistler hangi şehirde daha çoğunlukta? İzmir iyi mi ? En dinsiz şehir hangisi ise oraya yerleşmem lazım.
 
bu kafayla en mutlu olacağın yer konya senin. hatta sana bedestende dükkanda açalım miss


  • avatar is back  (13.09.19 13:21:46) 
dindar şehir var mı ki :) her yer senin...


  • redeath  (13.09.19 13:31:36) 
anladığım kadarıyla Türkiye'de din baskısını en az yaşayacağınız ve dinci tipleri en az göreceğiniz yeri soruyorsunuz. Bunun cevabı Muğla'dır. Ama hem de yeterince büyük bir şehir olsun diyorsanız İzmir evet. Karşıyaka'da Bostanlı, Göztepe'de Güzelyalı, Balçova'nın ve Narlıderenin tamamı olabilir bu sorduğunuz yer.


  • jason bourne seksapeli  (13.09.19 13:39:49) 
kimse dersim'de bulunmamış heralde :) izmir, muğla gibi yerler dersim'in yanında konya kalır. o derece diyeyim.


  • lucky strike  (13.09.19 19:00:13) 
Dalga geçmeden yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.


  • dakota  (14.09.19 12:33:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.