Mng Kargo 1 gün içinde iade faturası kesti - Trendyol'a iade

İyi geceler herkese, kronolojik olarak yaşananlar şöyle;

11 Eylül: Kargomun şubeye ulaşması, dağıtıma çıkması, tüm gün evde olmama rağmen kuryenin eve gelmemesi, takip numarasından kontrol ettiğimde "Teslim edilemeyen kargo" açıklamasını görmem. Tabii ki bırakılan bi kağıt yok sizi evde bulamadık vs diye.
12 Eylül: 14.55'te iade faturası kesilmesi.

Ben adamlara eve gelmediniz diye kızmaya hazırlanırken şu işe bakın arkadaşlar ya. Yoğunluktan gidemedim bugün sabah almaya gidecektim. Napayım şimdi bilemedim cidden gidip görüşüp öyle mi şikayet edeyim? Şikâyet etsem de bi şey çıkar mı gerçi?

2. Kısım da şu oluyor, Trendyol'dan almıştım ürünü. Para iadesi değil ürünü istiyorum, böyle bir şey mümkün mü? Değilse de para iadesi için bi şey yapmam lazım mı? İletişime geçeyim mi? Trendyol cahiliyim :(

Uykum kaçtı sinirden.

Ürünün iadesi için işlemler başlatılmış. Aynı ürünü tekrar sipariş edebilirsiniz ya da fatura bilgilerinden satıcıya ulaşıp ürünü satın alabilirsiniz.

  • Evinizinkedisi  (13.09.19 02:03:08)
Anladım, teşekkürler :( Para iadesi ne kadar sürede oluyor acaba ortalama, bilginiz var mı?

  • loverdose  (13.09.19 02:11:49)
1 hafta içinde.

  • brnbrs  (13.09.19 05:51:23)