[]

ogrenciyim kalacak yerim yok, Antalya da ucretli kalacak bir yer ariyorum

Bu sene Akdeniz Universitesine yatay gecis yaptim. Daha once KYK yurdunda kaliyordum. Ancak hemen yatay gecis yaptigim ile nakil olamayacagimi, kaydimi silmek zorunda olduklarini, yatay gecis yapanlar icin nakil basvurularin ayrica alinacagini soylediler. Bu durum bir ay icinde sonuclanir ve bu arada da okul acilacak. Hicbir yurt bir ayligina ogrenci kabul etmiyor. Ucretini odeyip, 1 ayligina kalabilecegim uygun bir yer tavsiyesi yapabilecek olan var mi?
 
öğretmenevlerinden bazıları aylık kalmaya belli bir ücret alıyor ama sadece memura mı bilmiyorum bir ara sor bence.


  • Topalordek  (12.09.19 20:20:25) 
Kyk yurdunda kesin kaydini yaptirana kadar misafir olarak kalamiyor musun? Eskiden vardi boyle bi sey su an kalktı mi bilmiyorum.


  • hindistan cevizi  (12.09.19 20:22:15) 
goo.gl
Kültür mahallesine bakın, buralarda birsürü öğrenci pansiyonu, oteli, apartı var.

  • kobuzchu kiz  (13.09.19 11:57:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.