wok tava tavsiyesi

sadece normal tavanın kenarları yükseltilmişi olmasın, wok tava gibi wok tava olsun.

tavayı sallayarak içindekileri çevirebileceğim kadar dengeli olsun. ayı gibi ağır olmasın. dandik tenekeden de olmasın tabi.

bu çok şart değil ama mümkünse sapı metal olsun. sapı metal olmayanlar elde sallayarak çevrilmeyecek kadar ağır ve iki sallayışta o sap gevşiyor.

kaplaması da biraz dayanıklı olsun. yani iki kullanımda çizilip kararmasın.

bütçe maksimum 200 lira.

www.morhipo.com

buna çok benzeri ama sanırım eski seri olanı var bende. açık gri. işimi çok görüyor memnunum ama istediğiniz gibi mi emin olamadım. elde çevriliyor ama tüy gibi değil.
  • bir ileti paylastim  (12.09.19 17:50:08)
Ben sunu www.krc.com.tr kullaniyorum, cok guzel

  • somethinginthewayshemoves  (12.09.19 19:55:41)
www.ikea.com.tr

aradığın şey bu olabilir, ben de bu aralar wok tava bakınıyorum, tefal ile kötü bir maceram var o yüzden ikea ürünleri bu aralar favorilerim arasında.
  • blue rebel motorcycle club  (12.09.19 21:11:02 ~ 21:11:17)
bütçenizi 12 lira aşıyor ama ben şundan almayı düşünüyorum.
www.hepsiburada.com

bir de şu var:
www.hepsiburada.com

içindekileri sapından tutup değil de, spatulayla çeviririm derseniz gayet iyi bence.
bu markanın saç kavurma tavasını kullanıyorum, memnunum.
  • blatta hiberna  (12.09.19 21:34:29 ~ 21:40:01)
blatta hiberna'nın ilk linkteki ürününü kullanıyorum, memnunum. eşek ölüsü gibi değil ağırlığı, rahatça içindekileri sallayarak çevirebiliyorum. bundan önceki ikea idi (blue rebel motorcycle club'ın paylaştığı değil), ama o biraz tenekemsiydi ve çizilen cinstendi.

  • brena  (12.09.19 22:18:18)