Kahve dünyası filtre kahve

Güzel midir?

güzeldi bence.

  • xdenizx  (12.09.19 16:46:49)
Degil. Starbucks gibi les.

  • stavro  (12.09.19 16:47:08)
www.kahvedunyasi.com

bu güzel değil tabi fiyatına göre, içilmeyecek gibi değil fakat aroması yok

bunun yerine damak zevkine göre yine kahve dünyasında satılan yöresel çekirdeklerden çektirip alabilirsin, kenya, kolombiya, kosta rika vs fiyatı bi miktar daha fazla tabi

www.kahvedunyasi.com
  • freebird5406_2  (12.09.19 16:47:58 ~ 16:51:07)
kaç paket aldığımı bilmiyorum. kötü değil. öbür aromalılardan da alıp denedim vakti zamanında.

  • sutlu nescafe  (12.09.19 16:57:31)
ben her sabah içiyorum yolumun üstü. al götür kahve için iş görür. maksat sıcak bir şeyler geçsin boğazımızdan.

kendi yapıp bardakta sattıkları kahveden bahsediyorum.
  • alperz  (12.09.19 16:58:21)
Kahve gurmesi falansan, berbat ötesi.
Nescafe içicisiysen ondan daha iyi.
Bana göre vasatın biraz üstü. Özellikle fındıklı vanilyalı vs olanlar, koku muazzam ama tad cidden kötü.
  • bir nick var benden iceri  (12.09.19 17:17:00)
Değil. Kahve gurmesi değilim, yine de değil. İyisini içince anlarsın zaten farkı, çoğu kişi anlar. İstanbul'daysan kaliteli kahveye erişmek zor değil zaten, buranın kahvesinin fiyatının üstüne biraz daha koyup gerçekten taze ve nitelikli kahve bulabilirsin.

  • Bruce  (12.09.19 19:21:56)
Çok iyi buluyorum
Nero ve starbucksa fark atar
Yurt dışında çok iyi kahveler de içtim
Kahve dünyası açık ara kaliteli
  • photo85  (12.09.19 20:05:14)
ben de beğenenlerdenim. çekirdek kahve alıp french presslik öğüttürüyorum. damak tadı biraz da bu. sana uyan başkasına uymayabilir.

  • dedim ben sana  (13.09.19 13:28:42)