[]

Zorlu center ulaşım için ucuz ev nerelerde tutabilirim?

Merhabalar bir iş olanağım var zorlu center için 1100 ye kadar falan ev nerelerden bulabilirim metrobüs veya metroyla ulaşım için.İstanbullu arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim.
 
mecidiyeköy - gülbağ tarafları kiralar düşüktür ama güncel rakamları bilmiyorum. yürüyerek gidebilirsin.


  • scudman1  (12.09.19 14:51:18) 
Teşekkğrler ben biraz bakayım başka tavsiyesi olan varsa alabilirim geniş alana bakacağım


  • surface noise  (12.09.19 20:34:46) 
sultan selim, sanayi, seyrantepe mahallelerine bakabilirsin kağıthanede


  • sanquis  (13.09.19 02:42:47) 
selam, gülbağ sondurak gültepe filiz camiisi civarında bulabilirsin o rakamlara. tek dolmuşla zorluya ulaşabilirsin o bölgeden


  • benmesut  (01.10.19 10:55:28) 
dikilitas, fulya

1+1, 1+0 bulabilirsiniz 1100e.
  • jimicik  (01.10.19 11:33:31) 
metrobüsle ulaşım olduğu için söğütlüçeşme'den beylikdüzü'ne kadar bakabilirsin teorik olarak. deprem muhabbeti olduğu için beylikdüzü'nde nazaran yeni ve ucuz bir ev bulabilirsin gibi. yakın alternatifleri arkadaşlar söylemiş zaten.

günde 2 saatin yolda geçer tabi. aradaki fiyat farkına bakıp sen karar vereceksin. haftasonu da çalışacaksan b.düzünü iptal edebilirsin ama. yorucu olur.
  • brkylmz  (01.10.19 11:39:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.