[]

Bu nasıl oldu? Ekşiup

eksisozluk.com

Yukarıdaki linkte bir ekşiup linki vermiştim. İçeriğinde bir manzara fotoğrafı vardı. Şimdi tıklayınca siz de görüyorsunuz ki alakasız bir şeye link var. Nasıl oldu bu?

Entry düzenlenme tarihi de yakın tarih değil. Ateist kardeşlerim bunu açıklayalım beraber.

 
Fotoğrafların kurbağa olması durumu bu, üstünden süre geçince silinmiş senin foto.

O çıkan fotoğraf her kaybolan link için var.
  • John Bloor  (12.09.19 13:59:34) 
evet dün de benim başıma geldi. yüklediğim resim gitmiş bu gelmiş.


  • tolgan  (12.09.19 14:09:14) 
eksiup'i anlik foto paylasimlari icin kullanin


  • brkylmz  (12.09.19 14:09:24) 
linkleri de sistemleri de kurbağa. eksiup sözlüğe bela olmuş durumda bence. Resme sağtıkı engellemişler sanki istesek indiremiyoruz. imgBB, postimages gibi ne güzel alternatifler var.


  • reactionic  (12.09.19 14:50:06) 
Eksiup sözlüğe bela oldu +1 sağ tikin engellenmesinin sebebi daha fazla reklam görüntülemesi. Bir iki aya da resimleri siliyorlar. Aslında boykot başlığı açılıp, alternatifleri yazılmalı. Çoğu kişi şikayetçi. Kullandığım alternatif resimag.com


  • austra  (12.09.19 15:00:50) 
Aynısı benim entryde oldu


  • kleider  (12.09.19 17:23:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.