[]

izmir cankaya civarı ev yemekleri

topçu yakinlarinda, oradan max 15 dk'da yurunebilecek mesafede ev yemekcisi var mı? çok yakınlarında birkaç tane var ama çok kalitesiz insanın yiyesi gelmiyor.
 
Basmane meydanda var, caminin etrafında. Ve fuar alanının yanındaki çukurun etrafında var


  • pislick0  (12.09.19 00:32:09) 
sevgi yolunun hilton oteli giriş tarafında ev yemekleri yapan yeni mekanlar açıldı.


  • kanlakarisikyagmur  (12.09.19 08:57:09) 
sevgi yolunun girişinde güzel bir yer vardı orası da kapandı, ondan başka var mı ki.....


  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.09.19 08:59:41) 
Ayşe'nin Mutfağı var. Ayşe ablanın yemeklerini tatmalısınız.

Menülerini ve yemek fotoğraflarını günlük paylaşıyor: www.facebook.com

yeri: goo.gl
  • teknikekip  (12.09.19 10:49:36) 
Ben o çevrede hiçbir ev yemeğinden memnun kalmadım ya, “taş mutfak” çok güzel diyorlar çok övülüyor ama denemedim.
Servet’in de ev yemekleri fena değil.

  • aquarium  (12.09.19 11:34:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.