[]

2 yaşına girecek yeğenime ne hediye alayım

çocuğun oyuncak ihtiyacı yok, ev oyuncak dolu. aklıma hiç bişey gelmiyo, ayrıca çok param da yok en fazla 200 lira verebilirim:) var mı öneriniz?
 
urun.n11.com
benim yeğenim seviyor :)

  • kendi helvasını kavuran zombi  (11.09.19 22:53:53) 
@kendi helvasını kavuran zombi, kalemin boyası bitmiyo mu güzel bişeye benziyo


  • nahtoderfahrung  (11.09.19 22:56:00) 
boya yok ki, kaleme su dolduruyorsunuz, kağıda sürünce çocuk boyadı zannediyor :)


  • kendi helvasını kavuran zombi  (11.09.19 22:57:19) 
kız mı erkek mi diye soracaktım vazgeçtim linç ederler beni burda.


  • Hakan1980  (11.09.19 23:10:11) 
kız çocuğu


  • nahtoderfahrung  (12.09.19 07:14:29) 
kitap alın, en güzeli. her gün anası babası okusun. küçük çocukların dil gelişimine çok katkı sağlar.


  • ananotherlife  (12.09.19 09:53:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.