[]

Trafik Cezası Hk.

Aracım hatalı park nedeniyle çekildiği için yazılmıştı. E devlette görüyorum cezayı ama indirimli yatırmak için adredime tebliğ edilmesini beklitorum. Henüz edilmedi. Muhtarı da aradım ona da bırakmamışlar. Ne yapmalıyım?
 
kağıdın gelmesine gerek yok plakadan sorgulayarak ödeyebilirsiniz


  • baknedicem  (11.09.19 21:44:42) 
beyan ederek odemeyi sececeksin. bilgileri girince indirim uygulanacak otomatik olarak


  • brkylmz  (11.09.19 21:51:56) 
E-devlet üzerinden cezanın tutarına ve tebliğ tarihine bakın. Bir de ceza seri no... Sonra internet vergi dairesinden “Beyanlı Trafik Cezası Ödeme” bölümünden ödemeyi gerçekleştirin. Yanılmıyorsam tebliğ tarihinden itibaren 15 gün süreniz var %25 indirim için.

İnternet Vergi Dairesi’nde hesapla dediğinizde kendisi zaten tebliğ ve bugünün tarihine göre indirim gerçekleştiriyor.
  • birdenbire  (11.09.19 21:53:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.