[]

Ekşi Duyuru mobilde durma

Bir tek ben mi yaşıyorum bunu? Web sürümde de zaman zaman yaşayabiliyorum ama mobilde bir duyuruya cevap yazmak istediğimde ya da cevapları görmek istediğimde ya da soruya girmek istediğimde sürekli tıkanmalar oluyor ve sayfayı yeniden yüklemek durumunda kalıyorum. Ios kullanıyorum bir tek bende mi var bu sorun ?

Duyuru support destek pls


 
Bende de var uzun zamandir ayni sorun. Bir duyuruya girip anasayfaya geri dondugumde hic bir yeri tiklayamiyorum. Bazen bir bazen de birden fazla kez sayfayi yenileyerek cozuyorum.


  • lynda.com  (11.09.19 21:44:24) 
Bende de var. Ios ;/


  • somethinginthewayshemoves  (11.09.19 21:45:01) 
Aynn ios


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (11.09.19 22:12:15) 
Android, ben de yaşıyorum


  • gazozailacatmauzmani  (11.09.19 22:41:41) 
beta'yi dener misiniz?


  • compumaster  (11.09.19 22:54:42) 
@compu betada ekşi üstünden girerken aradığınız sayfa yok uyarısı veriyor. Giremedim.


  • somethinginthewayshemoves  (12.09.19 01:28:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.