[]

ingilizce bir sozcuk ariyorum

Finansal forecast icin bir konsept hazirliyorum. 3 asamadan olusacak:
- Ilk asamada tum rakamlar insanlar tarafindan hesaplanip girilecek. Bu asamaya MANUAL APPROACH dedim.
- Ikinci asamada insanlarin inputu olacak ama rakamlarin bir kismi sistemlerden gelecek. Bu asamaya da SEMI-AUTOMATED APPROACH dedim.
- Ucuncu asama cok net degil. Uzun vadede baska seyler de eklemek istiyoruz. Bunlarin bazisi daha cok automation yapmak, ama kimisi de sistemlerle hic ilgili degil de musterilerle nasil calistimizla ilgili. Yani aklimizdaki vizyoner bir suru seyi icine koydugumuz, zamani gelince bakariz dedigimiz bi asama. Buna ne diyeyim, genel ama vizyoner bir sozcuk ariyorum.
Cok tesekkurler simdiden.

 
Next Approach, Approach X, Approach Vision, Approach Next Gen


  • crown  (11.09.19 21:27:57) 
alanim degil tam anlamadim ama ad hoc automated approach olur gibi..


  • cooperr  (12.09.19 06:52:38 ~ 06:53:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.