[]

Telefon önerisi

Telefonumun ekranı kırıldı her yer 1000 TL fiyat çekiyor.

Telefon alayım dedim. Şu anki telefonum Samsung Galaxy S7 Edge. Telefon özelliklerinden anlamıyorum. Öncelikle Samsung olmak üzere genel olarak Android bir telefon alacağım. 2000 TL'yi çok aşmadan S7 Edge özelliklerine denk veya daha iyi bir telefon bulmak mümkün mü?

Edit: 2700 olsun. Samsung A50 nasıl?

 
Sanmıyorum o fiyata s7 edge dengi ama ben olsam red mi note 7 pro alirdm.


  • Topalordek  (11.09.19 20:28:46) 
Ben olsam Samsung almaz Huawei alırdım. S7’nin modeli çok eski değil mi?


  • hedda gabler  (11.09.19 20:47:05) 
Huawei P20 Lite. Tavsiye ederim.


  • lisw  (11.09.19 20:58:36) 
Xiaomi araştır derim


  • westblack  (11.09.19 21:01:19) 
Samsung A50 kullanıyorum iki aydır. Ben memnunum. İlk Samsung telefonum ve hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Redmi Note 7 ile arasındaydım. Note 7 bir tık daha ucuz bir cihaz ama A50 beni her yönüyle cezbetti. AMOLED ekrana aşina olduğunu düşünüyorum, yazılım olsun (One UI, önceki samsunglara benzemiyor.) ekran büyüklüğü olsun, ön kamerası ve geniş açılı kamerası, bataryası beni tatmin etti. Piyasadaki eş değer Huawei modelleri iki sene oldu olacak çıkalı ve fiyat olarak A50 ile yakın... Redmi Note 7 ise en güncel ve en çok satan cihazlardan biri. Samsung A50'de bu sene (2019) çıktı ve daha gideri var.

Fırsatınız olursa gidin kurcalayın, telefon özelliklerinden anlamayan biri olarak en azından kullanım kolaylığını görmüş olursunuz. Bilindik Samsung modellere benzemiyor.
  • aydogank  (12.09.19 04:52:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.