Nişanlanacak bir kız bir haftadır her gece aldatıyor

Önümüzdeki hafta nişanlanacak bir kız, bir haftadir evli bir adamla kendi evinde beraber yaşıyor. Sevgilimin iş arkadaşı çünkü adam.

Normalde hiç bir insana karışmam etmem ama bu olay çok farklı. Bu olay evli bir insanın aldatmasından da iğrenç.

Daha heyecanı üzerinde olması gereken yeni nişanlanacağı adamı aldatıyor. Evliler aldatıyor arada çocuk vs ayrılamıyor aldatıyor hayır bunu da doğru bulmuyorum da, bu kadın kişisi direk nişan öncesi hafta gözünün içine baka baka adamı aldatıyor. Adamı tanımıyorum ama bulup açıkçası bu kızla nişanı atmasını sağlayabilirim. Tabiki aldattığını söylemeyeceğim kan çıkar. Buralarda her ailede bir büyük olur herkes onu dinler. O kişinin kulağına su kaçırıp bu işi bozduracağım. Ve bunu yapmayı da düşünüyorum. Bence hiç kimse bu kadar iğrenç birine güvenip evlenmemeli. Siz olsanız?

Bence sen üstüne vazife olmayan yorumlarda bulunuyor olabilirsin :)
Ayni evde kaldıklarını nereden biliyorsun

  • okadardakolaydegilmis  (11.09.19 19:52:59)
Sana bunu anlatan üçüncü kişi
Ben hala olayların bu şekilde cereyan edebileceğine ihtimal vermiyorum
Kimse seks için böyle risk almaz
  • okadardakolaydegilmis  (11.09.19 19:56:19)
sen niye karışasın ki? müdahale etmemelisin tanımadığın insanların hayatına. ilişkilerinin dinamiklerini bilmene imkan yok bi kere. durum sandığından çok farklı bir şey de çıkabilir neticede.

  • theseachange  (11.09.19 19:59:35)
@okadardakolaydegilmis, kardeş foto isteyeceğim emin oluruz oldu mu.

  • mobydick  (11.09.19 20:00:42)
Valla vicdan yapmakta haklısın, yapmam gerekiyor diyorsan yap bunu.
Ama boyle seylere bulasmak iyi fikir degil, ahlak bekciligine soyunmamak lazim. Sen kotu olursun hic ummadigin anda.

Ama bu gordugun olaganustu bir sey degil soyleyeyim, bu sadece senin bizzat tanik oldugun. Cok yaygin boyle seyler.

Yukaridakine istinaden; seks icin hem de ne riskler alınıyor.
Bu gözler neler gordu.
  • stavro  (11.09.19 20:00:53 ~ 20:04:58)
Böyle durumlarda milletin sağı solu belli olmaz takiverirler bıçağı görürsün. Hiç bulaşma. Kim ne bok yiyorsa yesin. Sen yeme yeter

  • jackyr  (11.09.19 20:02:37)
Sen direk söyleme. Kötü olursun Fake bir hesap aç, oradan patlat. Hiçbir insan evladı aldatılmayı haketmiyor.

  • komando kani var bende  (11.09.19 20:05:38)
Yaa çok kötü adam için. Üstüme ne vazife evet ama Ben de söylemenin yolunu arardım sanıyorum. Bana yapılmasını istemediğim bir şeyin başkasına yapılmasını mümkünse engellemek isterim.

  • somethinginthewayshemoves  (11.09.19 20:06:37)
Fake hesaptan soyle.

  • cilekesgargi  (11.09.19 20:07:32)
Cennetliksin

  • Dünyalı dostum  (11.09.19 20:08:47)
nişanlı adayı abim falan olsa söylerdim de elalemin işine neden karışayım ki?

  • 9kuyruklukedi  (11.09.19 20:13:43)
Elalemin işinden bana ne deyip karışmasan bir insanın kurtulabilecek yılları öp olacak belki de.

Ama bi yandan da bize ne. Bilemedim.

Sen olsan söylenmesini ister miydin? Bazen de soyleyip sen suclu oluyorsun
  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (11.09.19 20:23:19)
Senin fitne sokman sonucu cocuk kizi oldururse kizin akrabalari da bunu senin yanina birakmaz, cesedini bir derede buldular diye okuruz :P

  • hot potato  (11.09.19 20:27:42 ~ 20:28:05)
Üstüne vazife olmayan işlere karışma derim

  • xdenizx  (11.09.19 20:28:24)
Büyük harflerle sana ne bize ne kime ne?!
Adam da bu kadar salak olmasın, salaksa da aldatılsın. Aynısı kadınlar için de geçerli.
Kaç kere aldatıldım hepsine de hissettim ve haklı çıktım. Kimse bunu anlamayacak kadar salak olamaz. Salağa yatıyorsa da hak ediyordur.
  • bir nick var benden iceri  (11.09.19 20:42:17)
Feyk hesap aç anlat her şeyi

  • avatar is back  (11.09.19 20:52:47)
Feyk hesap +37377372

  • Delay Fuze  (11.09.19 21:30:00)
hedda gabler +1

aile büyüğünün sözünün dinlendiği bir yerde yaşıyorsan muhtemelen namus cinayetleri de vardır diye düşünüyorum. vicdanen rahatsız olmak çok normal böyle bir durumda ama bu kadar bilenip kafana takacağın bir durum değil bence, olmadık işlere yol açabilirsin. ben olsam fake hesaptan kıza her şeyi biliyorum, nişanlından ayrıl yoksa ben anlatırım gibi bir mesaj atardım sanırım. kız kendi halletsin nasıl istiyorsa, nişanlı da bu durumdan kurtulmuş olur. ama sen direkt kıza bilenmişsin garip bir şekilde, canı yansın istiyorsun sanki.

evli adamın karısına neden haber vermiyorsun mesela?
  • ma ya  (11.09.19 21:50:37)
@hedda gabler +1

Evli adamın karısına fake hesaptan patlat olayı, öyle su yüzüne çıksın herşey.
  • chitosan  (11.09.19 21:59:41)
kim ne bok yerse yesin, sen karışma bence.

  • tabirimekruh  (11.09.19 22:28:12)
Ben olsam söylemem. Ama illa söyleyeceğim kendime hakim olamıyorum dersen de fake hesap+1

  • gazozailacatmauzmani  (11.09.19 22:44:09)
türkiye burası adam cuckold da çıkabilir, aşırı muhafazakar çıkıp kadını mermi yağmuruna da tutabilir. sizi ilgilendiren bir şey yok.

  • nahtoderfahrung  (11.09.19 22:54:20)
Hedda+1500

Ayrıca sana ne?
  • jimjim  (12.09.19 01:03:36)
Aynısına şahit oldum geçen hafta. 3-5 gün sonra nisanlanacak olan bir kız, bir arkadaşımla sevişti.

  • el conquerador  (12.09.19 01:18:24)
yani söyleyin söylemeyin bir şey diyemem, söylerseniz erkeğin eşine de söylemek gerekir diye düşünüyorum ben. Kadın burda kadın olduğu için hatalı değil, aldattığı için hatalı zira. Aynı şeyi yapan erkek de olduğuna göre, ona da aynı yaklaşım gösterilmeli. Ne yaparsanız ikisine de yapın yani.

Fakat, ben gizli bir hesap bana ulaşarak eşimin aldattığını söylediği ve detay verdiği için boşandım. Kim olduğunu bilmiyorum ama iyi ki beni bu durumdan kurtardı diyorum. Ha ben çocuksuz, iyi para kazanan, kendi ayakları üstünde tuzu kuru bir insanım. Eşimin eline bakıyor olsaydım ne hissederdim bilemem.
  • sopiro  (12.09.19 09:49:02)
Adamın eşi aldattığını biliyor gibi birşey. Kızın kim olduğunu bilmese de adam eve gitmiyor bazı geceler. En son babasının evine gitti eşi. Erkek arkadaşıma bugün çalışmıyor nerede olduğunu biliyor musun diye gece 2 de mesaj attı daha önce. Hayır eşi bir de kapalı muhafazakar. Erkek arkadaşıma gece mesaj atacak denli rahatsız olmuş durumdan. Ama fazla yapacak birşeyi yok.

Benim için erkeğin aldatması da iğrenç de. Evli bir insandan çok nişanlanacak bir insanın aldatması daha iğrenç bence. Daha sen heyecanlı olmalısın birsürü güzel duygu içinde. Kadın gidip başkası ile sevişiyor.
  • mobydick  (20.10.19 21:21:15)
son tahlilde ne yaptınız peki? merak ediyoruz

  • 9kuyruklukedi  (20.10.19 22:26:52)