[]

Vize başvuru takip sayfasında çıkan şu ifade ne demek:ready for collection

VFS Global aracılığıyla başvurduğum vize için takip sayfasında şu yazıyor:

The Application has been received from the Sweden Consulate General at the Sweden Visa Application Centre in Istanbul on 11/09/2019 and is ready for collection.

mail ve sms almadım. Bu ifade vize çıktığı anlamına mı geliyor?

şimdi hemen gidip pasaportumu alabilir miyim?

yoksa arayıp bir sprsam mı VFs Global'i?

 
Vize cikti anlamina gelmiyor, gidip alabilirsiniz demek oluyor. Vizenin cikip cikmadigini pasaportu alinca goreceksiniz.


  • crown  (11.09.19 19:25:43) 
crown+1
Senin pasaportunla işimiz bitti, gel al demek oluyor.

  • heritage  (11.09.19 19:31:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.