[]

pegasus bagaj

merhaba!

çok mu katılar kilo sınırlamalarında? kabin 10 kg(izin verilen 8 kg), normal valiz ise 23 kg(izin verilen 20 kg) civarında. uçuş yurtdışı.

teşekkürler! :)

 
kabin bagajından yırtabilirsin ama kayıtlı bagajdan ücret farkı isterler bence.


  • elorelia  (11.09.19 17:09:11) 
kabin bagajında sıkıntı yaşamazsın ama alt bagajda 3 kilo ekstra ödetirler.


  • kirmizimsi  (11.09.19 17:10:35) 
21 kilo idi 1 kg çıkarmak durumunda kaldım ekstra ödememek için pegasusta

Yıl:2017
Yer: Esenboğa
  • but that was just a dream  (11.09.19 18:15:53) 
2 hafta önce Almanya dan Pegasusla dönerken kabin bagajım 8,6 kg diye iki yetkiliden biri fark ücreti alacakmıyız diye diğerine sordu o da gerek yok demişti, sanırım +1 gibi bir opsiyon var ama bana göre her ikisinden de ekstra ücret isterler, yırtarsan şanslısın.


  • candanag  (11.09.19 21:12:10 ~ 21:12:38) 
Kabin bagajını istersen hiç göstermeyebilirsin diye biliyorum.
Alt bagajda genelde bavulun içinden çıkarabilecekleriniz bir şeyler varsa çıkarın diyorlar ücret ödememek için. İşte kıyafettir vs. 3 kglık çıkartmanızı beklemez ama 1,5 falan çıkarmanızı beklerler. Direkt geçirebilirler de tamamen görevliye kalmış bu işler.

  • bubiruyaolmali  (11.09.19 23:16:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.