[]

Kıbrıs'a kimlikle giderken yurtdışı çıkış harcı ödüyor muyuz?

Yoksa kimlikle çıktığımız için ödemiyor muyuz?
teşekkürler. 
hayır hocam ödenmiyor. kesin bilgi.


  • datnet  (11.09.19 16:42:19) 
kafam karıştı, ödeniyor mu ödenmiyor mu? kimlikle çıkış yapılacak.


  • deepest  (11.09.19 16:44:34) 
@cedex cevabını silmiş zaten.

1 ay önce gittim kimlikle, kesinlikle ödenmiyor.
  • datnet  (11.09.19 16:46:25 ~ 16:46:41) 
ödenmiyor, yetkililerin aklına karpuz kabuğu düşürmeyelim :d


  • sonütücü  (11.09.19 16:56:22) 
Ukraynaya kimlikle girerken ödeniyor ama? Benim aklım ona takıldı.


  • deepest  (11.09.19 17:07:36) 
kibris tr topragi sayildigi icin odenmez. ukrayna'yi henuz fethetmedik dolayisiyla hala gavur topragi ama yakindir, yigitlerimizin beline kuvvet :P


  • cooperr  (11.09.19 17:48:03) 
Kıbrıs'ta okuyorum ve hayır kimlikle girişte bir ödeme yapmazsınız eğer pasaportla girerseniz hem ödeme yaparsınız hem de bir daha Yunanistan'a giremezsiniz. Kesin bilgi.

+Kıbrıs Türk toprağı falan sayılmaz, Türkler ordaki bürokraside inanın bana ikinci sınıf vatandaştır. Araba kiralarken dahi Türk olduğunuzu anlayıp sıkıntı çıkartabilecek tipte insanlar var..
  • themmis  (11.09.19 19:28:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.