[]

işimi görecek bir org

konservatuar yetenek sınavı ıcın tek ses cıft ses uc ses falan calısagım ınternetten vıdeolar ızledım tekrar ettım ama elımın altında olsa daha guzel olacak gibi 12 gun var sınava benım işimi ucuz bir org görür mü ? çok farkı varmı piyano ile ve de biliyorsanız al bunu devam et dediğiniz bir şey var mı
 
prova stüdyoları ile konuşup her gün (12 gün boyunca) çalışmaya gelsem ne kadar ücret istersiniz diye sorsan daha kolay olmaz mı? org'u komple satın almak yerine.


  • draconas  (11.09.19 16:30:06) 
dra bursa beledıyesının konservauarı :D cok kasacaklarını dusunmuyorum hem orgun her zaman elımın altında olması guzel
org piyanonun işini goruyor mu soru o aslında

  • gozune gozluk eline sozluk  (11.09.19 16:34:13) 
5 oktavlık orglarda var ancak 8 oktavlık casıo'nun çok iyi klavyeleri var ben 10 sene önce 1000 tl'ye almıştım.
önemli olan ses kartı ve reassonkullanmasını öğrenmeniz. yapamayacağınız bir şey yok. ben de youtube'tan öğrenmiştim. gönlüm kurzweill almanızı ister hammond gibi yardırırsınız. ama dediğim gibi ses kartı ve reason program ile harikalar yaratırsınız. hatta ve hatta ustalasında byük klavyeye bile gerek kalmıyor ben korg midiklavye ile konserlere çıkıyordum ahahah.

  • turbo sadık  (11.09.19 19:36:52) 
hangi bölümün sınavına gireceksin? (konservatuvar mezunu ogretmenim)

hangi konservatuvara girecekseniz, o konservatuvara gidip günde 1 saat bir piyanoda kendi basiniza calismayi rica edebilirsiniz.

org dan aldiginiz ses, sinavda duyacaginiz akustik piyano sesinden daha çiğ ve kötü bir ses olacaktir. özellikle çoksesli duyuşta akustikteki gibi güzel duyulmaz. ha hiç yoktan iyi midir? elbette. ama ücretsiz belki çözebileceğin bir şeyi neden orgla yapasin.

hangi il ve ilçe bi de.
  • la traviata  (11.09.19 22:30:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.