[]

sorum mendeley i bilenlere

pdf lerimi mendeleye attım. ancak bazı pdf leri açamıyor. o pdf leri normal açıyorum üzerine çift tıklayarak. ancak mendeley de açılmıyor. neden olabilir? nasıl çözebilirim?
 
Mobil uygulama mı kullanıyorsunuz?


  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (11.09.19 16:35:30) 
hayır, desktop kullanıyorum. neden olabilir acaba?


  • yemrem  (11.09.19 22:44:58) 
Saklama alanı boyutunu mu aştınız acaba?


  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (12.09.19 12:31:14) 
şimdi kontrol ettim, aynı boyutta olup açtığı başka dosyalar var


  • yemrem  (12.09.19 13:58:05) 
Ben de yeni kullanıcıyım, şimdi rastgele seçerek denedim dosyaları ama açılmayan yok bende.


  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (12.09.19 14:55:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.