[]

Çok terlediniz deodorant yok naparsiniz

Sabah surdunuz lakin ter hissediyorsunuz ve hafiften koktugunuzu farkettiniz.

Naparsiniz? Kiyafetin o koltuk altı da terledigi için kokuyor.


 
getirde yok mu deodorant falan söyle gelsin. Ya da yakınlarda market vb varsa al bitane.


  • ayin yazari  (11.09.19 14:48:38) 
Valla kokuya karşı aşırı hassasım. Kendim kokarsam kendimden iğrenirim. Genelde ofiste deo bulunur, ya da gün içinde dışarıda olacağımı biliyorsam küçük boy deo'yu çantama atarım. Bir defa ben de böyle hiçbir tedariğim olmadan deosuz yakalandım. O zaman bir tuvalete giriyorsunuz, dişmacunuyla koltukaltınızı ferahlatıyorsunuz. Sonra o dişmacununu yıkayıp ferahlamış olarak tuvaleti terk ediyorsunuz. Gerekenler ıslak mendil ya da ıslatılmış peçete + dişmacunu.


  • SiyamkedisiZorro  (11.09.19 14:49:01) 
koltuk altını hafif sabunlayıp yıkasan idare eder ama kıyafetten koku gelmeye devam eder, bundan sonra çantanda yanına yedek tişört falan al bence.


  • night train  (11.09.19 14:51:28) 
ıslak mendil hayat kurtarır


  • kanlakarisikyagmur  (11.09.19 14:51:40) 
Sabun işe yaradı. Kiyafetin o kısmını da sabunladim. Ekstra bı tane atacağım çantaya bir dahakine. Harikasınız!


  • lion de la Turquie  (11.09.19 14:54:43) 
ıslak mendil alır koltuk altımı temizlerdim,ardından da yeni tshirt veya gömlek alırdım onu giyerdim.


  • drako  (11.09.19 14:57:40) 
Karbonat limon en iyisi deo boş iş


  • owaki  (11.09.19 17:02:07) 
başıma geldi, yol üstünde bir mağazadan ucuz bi tişört aldım, temiz bi mekan wcsinde koltuk altımı yıkayıp yeni tişörtü giyip devam ettim.


  • 9kuyruklukedi  (11.09.19 18:54:41) 
Deodorant alıyorum benzinciden.


  • roket adam  (11.09.19 20:14:54) 
Sabunla yıkarım


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (11.09.19 20:20:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.