[]

öneri diş macunu

var mı? doğal, doğal bir tadı olan, ağız yakmayan bir diş macunu. tabii pahalıda olmaması lazım.
 
Splat Blackwood


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (11.09.19 14:08:32) 
R.o.c.s siyah kutu olani seviyorum ben.


  • hindistan cevizi  (11.09.19 15:08:33) 
Eyüp sabri tuncer özellikle de misvaklısı. Envai çeşit macun denedim (yukarıda yazanlar dahil) aratmıyor onları asla. Kimyasal tadla uğraşmıyorsunuz, temiz içerikli ve hatta vegan. Yerli malı yurdun malı :)


  • kullanıcıadımbuolsun  (11.09.19 16:45:02) 
diş için fark etmiyor ama paradontax diş etine iyi geliyor


  • bir soru sorcam  (11.09.19 17:23:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.