[]

Çiçeksepeti sorunu

Selamlar.

Eşime çiçeksepeti üzeridnen bir çiçek gönderdim. ben lilyum gönderdim, onlar orkide götürmüşler. Şimdi hanımın canını sıkmak da istemiyorum, ama çiçeksepetinin de burnundan gelsin istiyorum.

Ne yapabilirim?

 
cicekbilgi@ciceksepeti.com

buraya şikayetinizi yazıp telafi armağanı istediğinizi söyleyin.
çiçek, kurabiye, kek falan gönderiyorlar ücretsiz.
ben yaptım geçen hafta.
  • japon askeri  (11.09.19 13:02:05) 
müşteri hizmetlerini arayın düzeltsinler yeni bir çiçek daha yollarlar en azından hanıma. çözüm odaklı olurlarsa kimsenin burnundan gelmesine gerek yok sakin yav.


  • ayin yazari  (11.09.19 13:25:20) 
Durumla alakasız olarak; lilyum iğrenç bir çiçek. O kadar leş kokuyor ki. Bence yanlışlık iyi olmuş. Orkide hem canlı çiçek. Yerini severse 20-25 sene yaşar. Her sene açar.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (11.09.19 13:48:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.