[]

evinde dekupaj testeresi olan/ kullanan var mı?

çok ses çıkarmayan ve sarsmayan bir model önerisi soruyorum.
 
ben şantiyede kullanıyorum ama öyle ses çıkartmıyor falan diyemem markası da dewalt. hemen hemen hepsi çıkartır gibime geliyor. ambalaj kutularının üzerinde dBA seviyeleri yazar oradan bakıp alabilirsiniz. titreşim için de özellikler yazar el kol sinir uygun olan 5 m/s^2'den az varsa çok iyi. ses için ise 87dba'dan var ise. bu değerleri yakın olanını alabilirsiniz.


  • turbo sadık  (11.09.19 13:03:53) 
Dekupaj testereler ses çıkartmak ve sarsmak için vardır. :) @turbo'nun dediği gibi bazı iyi markalar bu titreşim konusuna dikkat eder ve insana zarar vermeyecek düzeyde tutarlar. Hiç titreşim yapmayan, kullanan kişiyi sarsmayan bir testere bulamazsınız. O şekilde malzemeyi kesemez çünkü. Az ses çıkararak da kesemez.


  • grgn  (11.09.19 13:28:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.