[]

Monitör almak için mağaza tavsiyesi

Direk gidip mağazadan almak istiyorum, internetle uğraşmak istemiyorum. Şişli yakınlarında nerden alabilirim? Teknosa nasıl mesela?
 
Ben teknosa mediamarkt gibi yerlerden ürün almamaya çalışıyorum. Varsa Sony Samsung Philips LG kendi mağazalarının olduğu avmlerden kendi mağazasından almak lazım. En azından garanti süreci daha hızlı. Hatta ben olsam gider bostancıda samsung mağazasından alırım caddedeki bu mağaza franchise olmayan bir mağaza.


  • ThomasJefferson  (11.09.19 12:27:19) 
Asus'un kendi mağazası var mı?


  • clones  (11.09.19 12:39:31) 
hocam
teknosa mediamarkt gibi yerler dısında fiyatları çakıyorlar
siz cevahir e gidin orada buyuk bir teknomarket vardı
orada deneyin
ve internet fiyatı cok farklı degilse
alın
  • kingcyrax  (11.09.19 12:40:31) 
Genelde fiyatı internette 1200 lerde seyrediyor. Ama teknosada mağazada 1400 liraydı.


  • clones  (11.09.19 12:46:59) 
Harbiye/Elmadağ'da Vatan Bilgisayar var.


  • nhk ni youkosu  (11.09.19 13:35:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.