[]

Outlook'da Takvim Oluşturmak İçin Excel Şablonu

Merhaba,

Başlıkta derdimi anlatamadım.

Elimde excel'de hazırlanmış bir takvim var. Başlalngıç ve bitiş tarihleri olan gün-gün yapılması gereken işlerin bir yıllık bir dökümü var.

Bu tabloyu şablon olarak outlook takvime nasıl aktarabilirim. Ama macro falan istemiyorum. Oluşturulan tabloyu hazır şablona yapıştırıp outlook'a aktarmak istiyorum.

Yardımcı olabilecek var mı?

 
çok iyi bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla zaten outlook takvimde her tarih için not ve yapılacaklar bölümü var. tarihleri işaretlerken tek tek not bölümüne yapılacakları yapıştırsanız olmaz mı? sonra toplu göster deyince zaten hepsi yakından uzak tarihe göre sıralı ve düzenli oluyor. bir yıl içinde yapılacak çok fazla iş varsa belki zaman alabilir. ben yöneticim içim haftalık olarak tutuyordum çok fazla zamanımı almıyordu.


  • nick konusunda kararsizim  (11.09.19 11:13:33 ~ 11:14:07) 
@nick konusunda kararsızım. az veri olsa dediğin doğru. bu şekilde ilerlenebilir. ancak 1 yıla ait 800-900 satıra yakın veri var.


  • hidrolikortakol  (11.09.19 11:17:35) 
  • nick konusunda kararsizim  (11.09.19 11:33:17) 
@nick konusunda kararsızım

aklına sağlık, emeğine sağlık dostum.
  • hidrolikortakol  (11.09.19 12:16:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.