[]

Bilek ağrısı

Kapı kolunu çevirirken yada kavanoz açarken ağrısı oluyor 3-4aydır geçmedi röntgende kırık çıkık yok. Arada kütürdeme sesleri geliyor.normalde ağrısı yok.

Reparil n gel verildi bandajlayıp dinlendir denildi 1ay oldu.
Etodolak ve muscoril hap verildi pek kullanmıyorum hapları.

Başka bir krem yada tavsiyeniz var mı ?
Tekrar doktora gitmek en az 4-5saatimi alıyor

 
Edit : yuvarlak kemiğin olduğu yer üst ve altı ağrıyor.
Bilek yayıyla çalışsam kötü mü olur

  • kararsızataletfilozofu  (10.09.19 17:38:58) 
4-5 saatin sagliktan daha degerli oldugunu ogrenmis olduk, doktor ilac vermis kullanmamissiniz, 3-4 ay da normal degil sanki. Doktor yolu gozukmus.


  • skulldragon  (10.09.19 17:45:35) 
Karpal tünel sendromuna benziyor. Bu sendrom ile ilgili egzersizlere ve tedavilere bakmanızı öneririm


  • karoyedili  (10.09.19 18:03:27) 
Karpal tünel olabilir. Egzersizle yavaslatiyorlar, cok ilerleyince ameliyat olman gerekiyor.


  • cooperr  (10.09.19 18:19:49) 
Sol bilek olduğu için ve belirtiler karpal sendroma pek benzemiyor. Bilek menisküsü olma ihtimali var mı


  • kararsızataletfilozofu  (10.09.19 18:45:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.