[]

Bu tiktok nasıl bir telefon kamerası ile çekilmiş?

www.reddit.com

Ben teknolojiye çok uzak kaldım galiba. Çok profesyonel durmuyor mu? Böyle video kaydı/fotoğraf çeken bir telefon söyleyebilir misiniz?


 
telefonla kaydediliği kanısına nasıl vardınız acaba ?


  • cemiyetinünlüsiması  (09.09.19 19:48:11) 
Telefon aplikasyonu olduğu için.


  • alwayschargeneverbend  (09.09.19 19:55:02) 
üçüncü parti kaynaklardan kaydedilen video/ses parçacıkları uygulama içerisine dışarıdan eklenebiliyor, haliyle bir video kamera ile çekilmiş video parçası uygun ölçülerde post-pro edildikten sonra uygulama içerisine gömülebilir..


  • cemiyetinünlüsiması  (09.09.19 19:59:50) 
Yani bu kalitede kayıt alan bir telefon yok diyorsunuz.


  • alwayschargeneverbend  (09.09.19 20:00:53) 
samsung s10+ ile daha iyisini çekebilirsiniz.


  • ateistanbul  (09.09.19 20:06:58) 
o kadar sığ alan derinliğini büyük ihtimalle çift lensli bir telefon yapmıştır.

Dslr ile kaydetmeye çalışsan daha zor çünkü, gündüz onu yapmak için ND filtre takman lazım, öyle prodüksiyon yapan tipler mi bunlar bilmiyorum ama artık Huawei P30, Samsung s10 vb. otomatik yapıyor bunları.
  • nhk ni youkosu  (09.09.19 20:31:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.