[]

sokak hayvanları için mama

sokakta rastgele denk geldiğim hayvanlara verebileceğim, genelde çantamda taşıyabileceğim mamayı nereden bulabilirim? sürekli yapacağım bir şey olacağı için ekonomik yoldan nasıl temin edilir? genelde salam falan alıp veriyorum ama özellikle kediler için pek sağlıklı değilmiş. bazıları artık tanıyor, görür görmez ayaklarıma dolanıyorlar kedi, köpek fark etmeden. kıyamıyorum.
 
normal mama alıp buzdolabı poşetlerine ufak ufak koyabilirsiniz.


  • tabirimekruh  (09.09.19 18:04:02) 
Marketlerde Jungle marka mamalar oluyor, yarım kilosu 7-8 lira gibi bir şey, onlara bakabilirsin.


  • angelus  (09.09.19 18:06:38) 
dostluk maması diye bir şey var.


  • turbo sadık  (09.09.19 19:42:28) 
temizmama.com uygun oluyordu bi inceleyin isterseniz.


  • pegi  (10.09.19 01:55:58) 
kilitli torba alip yaninizda o sekilde tasirsiniz, kilitli torbayi da tekrar tekrar kullanabilirsiniz.


  • jimicik  (10.09.19 10:30:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.