[]

üniversite mezunlarına soru

evleneceğiniz kişi lise mezunu olabilir mi? hayırsa kesinlikle üniversite mezunu olmalı diyebilir misiniz? cinsiyet belirtirseniz iyi olur.
 
nasıl biri olduğuna bağlı, kimi lise mezunları pek çok üniversite mezununu cebinden çıkartır. kişiye bağlı yani, asla olmaz demem. kadınım.


  • tabirimekruh  (08.09.19 16:07:52) 
asla olmaz demem, kişisel gelişimine, işine bağlı.


  • tinky winky  (08.09.19 16:43:52) 
Tahsil ile evliliğin hiçbir bağı yok bana göre. Ne üni mezunları var zihniyet Ortadoğu. Evliliğin dünyaya bakışla bir ilgisi olmalı


  • olaylar olaylar  (08.09.19 17:14:04) 
Pelinsu ünisinden mezun olacağına isterse ilkokul mezunu olsun. Önemli olan düşünce yapısı ve kişisel gelişim.


  • adwokat  (08.09.19 18:02:53) 
Piyasada lise mezunu mu kaldı? Barajı aşan üniversite mezunu. Sanki bi kıstas da. Neyse efenim, yukarıdaki herkes +1. K.


  • noisette  (08.09.19 18:28:47) 
kişiler bunu dert etmeyebilir. ki bu bence normal.

yalnız aileler denklik ararken bunu isteyebiliyor. bundan 10 yıl kadar önce , oğlu akademik kariyer yapıyorken, kız 2 yıllık okumuş diye zor onay verilen ilişkilere rastladım.. he ne oldu. kız üstünde sağlam baskı hissetti , şehir dışına gide gele lisansı tamamladı . adam kariyerine devam etti. evlilikleri gayet iyi devam ediyorlar.
  • mustang  (08.09.19 18:36:42) 
Benim için sorun olmazdı nasıl biri olacağıyla alakalı artı bir


  • eylul  (09.09.19 01:43:17) 
üniversite mezunu/lise mezunu etiketi önemli değil hiç. Ama muhtemelen onun lise mezunu olmasına sebep olan sosyo kültürel/ekonomik sebeplerden ötürü öyle biriyle ilişki içinde olamam gibi hissediyorum.


  • bobinhoo  (09.09.19 11:25:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.