[]

Berlin tavsiyeleri

Merhaba herkese, hafta sonu 3 günlügüne Berline gidiyorum, baya arastirdim ama yine de sizin güncel tavsiyelerinizi almak isterim. Mesela Strandbar a gitmek cok istiyordum ama kapanmis sanirim, aksamlari club degil de bar- pub tarzi oturup bira icebilcegimiz nereye gidebiliriz? Otelim mitte bölgesinde.
Ayrica cok fazla müze var hangilerini tavsiye edersiniiz? 
free tour'a katılın ben gayet sevmiştim iki saat falan sürüyor İstediğiniz kadar para verebiliyorsunuz


  • retarder  (08.09.19 16:01:18 ~ 16:01:42) 
KLUNKERKRANICH, Neukölln´deki unlu teras. Cogu zaman bir aktivite, bir konser oluyor. Bakip gidin programina.

Strandbar istiyorsaniz, Sage Beach acikti, yeni gittik sayilir.

Mitte: Mein Haus am See, Aufsturz, Bar Saint Jean, Bar Milano (daha sik mekanlar)

Mitte: Anna Koschke, Brauhaus Lemke ve Max und Moritz (salas pub, biraz daha "Alman" mekanlar)

Muze tavsiyesi: 3-4 günden fazla kaliniyorsa kesinlikle Museum Insel bileti alip, vakit ayirip gezin. Genis genis zaman ayiramayacaksaniz DDR-Museum´a gidebilirsiniz, vakit cok cabuk geciyor orada gercekten. Muze tavsiyesi icine belki dahil edilebilir: Dom´un yukarisina cikabilirsiniz ekstra bilet alip. Ayrica modern sanatla ilgileniyorsaniz KINDL. Hala yer bulabiliyorsaniz: Sammlung Boros.
  • buf-e kür  (08.09.19 16:28:48 ~ 17:25:35) 
kesinlikle sanssouci


  • inekadam  (08.09.19 20:45:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.