letgo'daki abuk sabuk şahıslar

selamlar..yukarıdaki sitede üç-beş parça bir şeyler satmaya çalışıyorum,vatandaşın biri takas yapıyor musun?falan fişman şeyler yazmış ben de takas yapmıyorum diye yazdım,vatandaş alınmış neden soruma cevap vermiyosun bir de aklı sıra ters ters şeyler yazmış ,aslında kendisine ve varsa ailesine güzel şeyler yazmayı düşünmedim değil ama,esas sormak istediğim bu herifi nasıl şikayet edebiliriz yada hesabını nasıl bloke edebiliriz...var mı böyle şeylerle karşılaşmış olan bu sitede..mübarek site değil sanki tövbe tövbe neyse yaa..hadi herkese mutlu günler

maalesef bir şey çıkmaz çünkü yeni hesap açmak ücretsiz ve hesap açarken gerçek kimliğinizi teyit etmek zorunda değilsiniz. kadınların artık illallah edip bir şey satabilmek için erkek profili açmak zorunda oldukları pislik bir yer. esenler otogarının küçülüp telefona girmişi.

  • alwayschargeneverbend  (08.09.19 12:59:47)
letgo ve sahibindende bişey satarken sabırlı davranmanız lazım, bu ülkedeki 80 milyon insanın 80milyonu ruh hastası:) 200 liralık kulaklığı bi an önce elimden çıksın diye 100 liraya sahibindene koymuştum biri 3 paragraf halinde evindeki kalemtraşı bile takas için koymuş parantez içinde fiyatlarını yazmış bi de, kalemtraş(50 krş), çay bardağı(2tl). ben aralarından 100 liraya kadar seçecekmişim bir de fazla seçersem üstüne para vercekmişim bak bak dfghfdghdf

  • nahtoderfahrung  (08.09.19 13:03:15 ~ 13:03:31)
Letgo saçma sapan insan kaynıyor. Alıcılar işi beleşe getirme derdinde.
Piyasa değeri 400 lira olan bir ürünü 130 liradan koydum. İkinci el fiyatları 200 den başlıyor normalde. Buna rağmen koyduğum fiyatın yarı fiyatını teklif eden mi ararsın, alakasız bir ürünle takas isteyen mi ararsın her tipten insan var.
Çok nadir de olsa düzgün alıcılar çıkıyor. Sırf onların hatrına duruyoruz işte.
  • adwokat  (08.09.19 13:32:19)
Konumuzu düzgün semtlere çekerek bu dingillerin kapsama alanı dışına çıkmayı denemenizi tavsiye ederim.

  • baal  (08.09.19 13:56:37)