[]

Roma’da nereyi gezmeli

Selamlar, dün aşk çeşmesi, kolezyum, ispanyol merdivenleri, vs bir şehir turu yapmıştık. Şuraya şuraya da gidin/ şu restoranda yemek yiyin dediğiniz yerler varsa talibim. Dün tamamen yürüyerek gezmiştik, çok problem değil yani ama otobüs vs daha iyi olur tabi. Teşekkürler.
 
Trastevere'ye gidin.


  • temasettin  (08.09.19 10:13:35) 
Toni and dino
Veya dino and tony restorana gidin. Deli bir yer.

  • nax  (08.09.19 11:01:28) 
trastevere+1

villa borghese
  • nrmnm  (08.09.19 11:27:32) 
Vatikan ve San Pietro Basilikasi. Ikisi de tek kelimeyle muthis. Roma'da kolezyum vs dahil gordugum hic bi sey Vatikan'in yanina yaklasamaz.


  • lamartin  (08.09.19 11:27:48) 
Piazza dei Cavalieri di Malta'da bulunan kapıdaki delikten manzarayı seyredin.


  • icomefromanatolia  (08.09.19 11:30:40) 
Ai tre scalini'de oturup bişiler için sohbet edin, lazanya kesin yiyin, peşine de grappa için.

Pompi'de tiramisu da es geçilmez.
  • Bruce  (08.09.19 14:39:16) 
eğer vaktiniz varsa otobüse atlayın 2 saatte perugia'ya gidin. şehir merkezine tırmanın ve sadece sokaklarında dolaşarak 1 gün geçirin, pişman olmazsınız.


  • benim de soyleyeceklerim var  (08.09.19 19:47:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.