[]

youtube'da bir videoyu değiştirmek ya da düzenlemek

susamam klibinde 08:55'teki kısım ( www.youtube.com ) ilk yüklendiğinde sansürsüzdü ancak sonradan sansürlenmiş.

merak ettim youtube'da bir videoyu silip tekrar yüklemeden, urlsi değişmeden falan bu şekilde değiştirmek ya da modifiye etmek normal yollardan mümkün müydü?

bence mümkün olmaması lazım normal yollardan böyle bir şey. olağanüstü bir durum var sanırım burada.

bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

 
kesip parça çıkarabiliyorsun, öyle bir editör var. Blur koyma var mıydı hatırlamıyorum ama varmış demek ki.

Vimeo'da linki değiştirmeden videoyu tekrar upload etme de var mesela. Youtube'da yok ama.

edit: ooo baktım şimdi direkt öyle bölüm gelmiş: i.ibb.co
  • nhk ni youkosu  (07.09.19 22:36:58 ~ 22:39:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.