[]

Balkondaki Annesiz Yavru Güvercin

Merhabalar,

Balkonda bir tane güvercin yavrusu var. Annesi yanında değil. Sanırım bırakmış. Uçmaya çalışıyor biraz biraz. Su ve biraz yumuşak ekmek koydum balkona. çıkmamaya çalışıyoruz aynı zamanda rahatsız etmemek için. kendi kendine uçmayı öğrenip gider mi yoksa benim bir şey yapmam gerekiyor mu?

Teşekkürler şimdiden.

 
ufak yavrular önüne konulan yiyeceği yemeyi bilmez ağzına uzatmanız lazım. bir annenin memesini çocuğuna uzatınca refleks olarak ağzını açması gibi düşünün. annelik görevini üstleneceksiniz yani. ben böyle bir karga yavrusu büyütmüştüm zamanında.


  • heidi'nin dedesi  (07.09.19 22:18:30) 
Duyuruyu ben açtım sandım:)
Bizde de iki tane yavru var. Baya da büyüdüler. Ama hala uçmuyorlar. Önceden de olurdu biraz büyüyünce uçup giderlerdi. Bunlar kocaman oldu hala uçmuyorlar. Biz de bu durumu anlamadık.
Bir şey de yediremedik. Su verdik ekmek verdik ama kendi kendilerine büyüdüler. Anneleri geliyor mu onu bile anlamadık.
Balkonda kasa var bir tane onun altına saklanıyorlar. Kasayı çektikçe altına kaçıyorlar. Çok üzülüyorum. Veterinere falan mı götürsek acaba?
  • mad madame  (07.09.19 22:48:52) 
av korumayı ararsanız onlar yardımcı olur. veterinerleri falan var. onlar bakıp uçuruyor


  • dakota  (08.09.19 10:47:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.