[]

Adobe Premiere Bedava Alternatifi

Var mi? Tamam o kadar pro olmasin ama isimizi gorsun, free olsun var midir boyle bir sey? Gecmiste Sony Vegas vardi ama cok iyi degildi ustelik ucretliydi(crackliyorduk).




 
  • nahtoderfahrung  (07.09.19 20:51:29) 
Davinci Resolve :D

Biraz overkill olacak ama, zaten renk işleri için çok kullanılan bir programdı son versiyonlarıyla kurgu işini hatta görsel efekt ve sesi de içine katarak harika bi program haline geldi. Standart versiyonu bedava o yüzden herkese onu öneriyorum.
  • nhk ni youkosu  (07.09.19 21:18:28) 
neden torrentten indirmiyorsunuz


  • papuayenigine02561  (07.09.19 23:26:30) 
flixier.com
premier'in karşılığı değil ama idare eder.

  • scudman1  (08.09.19 00:35:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.