[]

Tavşana yer bulma

Merhabalar arkadaşlar,

Bir tavşanımız var bembeyaz yalnız biraz büyük yavru değil, acaba anaokulu vs nerelere verebiliriz nasıl sahiplendirebiliriz?

Teşekkür ederiz

 
Yasadigim sehirde bir restoranda serbest dolasan tavsan var. Cok tatli. Bahcesi vs olan uygun bir restorana verilebilir.


  • nax  (07.09.19 14:26:10) 
Ne güzel.. Keşke öyle bir yer tavsiyesi veren olsa ne iyi olur..


  • biseysorucam  (07.09.19 14:41:59) 
Şehir belirtmemişsiniz.


  • =)  (07.09.19 14:43:41) 
İstanbul İstanbul


  • biseysorucam  (07.09.19 14:46:20) 
bağcılar meydana çok yakın bir kafe var, sakoya diye. bahçesinde ördek, tavşan, kuzu vs var. onlar belki kabul edebilirler.


  • candide  (07.09.19 15:10:07) 
Kağıthane'de Ayazma caddesinde Savaş Boya' nin şirketi var. Bahçesinde tavuklar, civcivler, horozlar, hindi, köpek vs dolu hayvan var. Kabul ederler mi bilmiyorum. sorabilirsiniz.


  • =)  (07.09.19 15:36:45) 
Bizim evde fırında bakabilirim.


  • allah yazdiysa bozsun  (07.09.19 16:58:34) 
Ben ormana birakmistim


  • luluki  (08.09.19 12:44:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.