[]

Dava sonucunun ortağı etkilemesi

merhabalar

adıma açılmış 20 bin tllik bir dava var. kazanacağımı düşündüğüm haksız bir dava fakat tabi ki şimdiden sonucunu kestiremem. şimdi bir arkadaşla ortak bir işe gireceğiz. kendisinin yönettiği bir organizasyon firmasına ortak olma düşüncem var. sorum şu ki olası bu davayı kaybetme durumumda ortağımın firmasına icra gelme gibi bir durum olur mu? çünkü böyle bir şey aramızdaki bütün güveni yok eder diye düşünüyorum. ortaklığı dava açıldıktan sonra yapmamızın bir faydası var mı yoksa davayı kaybettiğinizde kayıtlı bütün adreslere icra vs gidiyor mu?


 
Şirkete gelir. Ortağına şahıs olarak gelmez. Diye biliyorum...


  • malheiros  (07.09.19 13:09:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.