[]

Ameliyat sonrasi iltihap

9 gun once kil donmesi ameliyati oldum. 2 gun oncesine kadar sorun yoktu, doktoruma gittim yara tertemiz dedi. Ama az once pansumana gelen saglikci yaran cok kotu iltihap kapmis, temizlemem lazim dedi. Siktikca sikti, acidan mahvoldum. Islem sonunda neredeyse 1 bardak iltihap cikti dedi. Bu normal mi? 2 gunde hicbir sey yokken boyle iltihap birikir mi? Duzenli antibiyotik kullaniyorum. Adi enfexia. Gunde 1 kez kullaniyorum. 20 gun sonra yurtdisina gidecegim, bir sorun cikar diye cok korkuyorum. Su iltihap olayi neden olmus olabilir? Bir daha bu denli yogun bir sekilde tekrarlar mi?
 
böyle bişey varsa acilen o ameliyat yapan doktora; ulaşamıyorsan hemen en yakın acile gitmen gerekir bunun hiç şakası yok.

böyle şeyleri buraya sorup medet ummayın arkadaş.

ortada enfeksiyon kapan bir ameliyat yarası var. gerçekten ciddiye alınmazsa çok kötü sonuçlara varabilir.
  • hem şişko hem deli  (07.09.19 11:40:54 ~ 11:41:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.