[]

şu polar nasıldır

www.millet-mountain.com

açıklamada ne kadar, 2. katman için iyidir vs dese ve poların kullanım amacı o olsa da aşağıdakiler nedeniyle kışın ankarada totomun donmasını önleyeceği yönünde bir inanç var içimde;

Heat'e 4/5 verilmesi
410gram fena durmuyor
Polartec Thermal
Polartec® 200 Eco is considered to be the most durable polar fleece. Velvet finishing is anti-pilling. Outstanding warmth-to-weight ratio. Durable water repellency treatment (DWR) resist the elements.

 
tek bunu giyince sıcak tutması imkansız ama ince bir montla giyince süper sıcak tutuyor. Columbia falan almak daha mantıklı bence 30 euroya falan geliyor o kadar para vermeye gerek var mı bilemedim.


  • bahoho  (07.09.19 01:16:59) 
@bahoho, hepsiburadada, kutupayısında vs 350tl idi, bugün hb'de 280e düştü aldım ben de.


  • owaki  (07.09.19 01:18:44) 
link var mı?


  • dieselsingle2  (07.09.19 09:10:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.