[]

spotify bir sarkicin tum sarkilari

merhabaaaa,

bir sarkiciyi ariyorum ve populer sarkilari
cikiyor. eskiden birine tiklardim ve devami
calardim.
simdi ilk sarkiya tikliyorum sonra baska sarkicilara
geciyor. calma sirasi listesi karisiyor.
ayarlarda bir sey bulamadim.
bir yardim, bir iyililsever yok mu?

 
sanatçıya gidip öyle
birine tıklayıp
çalmanız
lazım.
arama sayfasından çıkan ilk
sonuca tıklayıp
çalarsanız. karışık olarak çalar devamı-
nı.
  • kablelvuku  (06.09.19 09:04:42) 
aramaya artist:radiohead dedikten sonra tüm şarkıları gör derseniz radioheadin bütün şarkılarını görebilirsiniz


  • cassey  (06.09.19 09:04:56) 
ayarlardan autoplay'i kapatın. sanatçının popülerliğine bağlı olarak this is: radiohead diye playlistleri falan oluyor onlara bakabilirsiniz.


  • amugochi  (06.09.19 15:59:21) 
arkadaslar kafayi yiyecegim. bir iki gune kadar boyle degildi bu. nilipek yaziyorum herhangi bir saekisini seciyorum ya da karisik cal diyorum vs siradaki sarki "frank sinatra" saka mi ya bu. ulan albumden sarki seciyorum albumi calar diye yine siradaki sarki frank sinatra.
aglayayim mi?

  • sparkle kiddle  (07.09.19 12:39:35) 
"ayarlar" kisminda autoplay de kapali.


  • sparkle kiddle  (07.09.19 12:41:19) 
baska bir cihazda actim hesabimi ve duzeldi arkadaslar. thank god.
tesekkurlerrrr

  • sparkle kiddle  (07.09.19 13:03:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.