Moralim çok bozuk işle arkadaşlar ile ilgili

2015 yılında kurulan bir teknoloji firmasının ilk personellerinden biriyim. İyi kötü bir sürü yıllarımız geçti iş arkadaşlarımla, yöneticilerle. Dün öğrendim ki benden bir kaç ay sonra işe başlayan 2 mühendis arkadaşım Almanya da farklı firmalardan teklif almışlar. Adamlar da direk valizini topla gel filan demiş. Ya çocuklara sevindim ama o kadar üzgünüm ki anlatamam yani nasıl bit duygu tarif etsem. Çok iyi ve pırlanta gibi insanlardı cidden ben zaten herkes ile arkadaşlık kuramıyorum firmada yalnız kalacağım düşüncesini geç Türkiye de kalmam anlamsız gibi geldi.
Aile filan zaten yok doğru düzgün, arkadaşlar yok, bir de ne bileyim dünden beri toparlayamadım kendimi.
Benim alanım idari ve mali işler yurtdışına gitmek istesem çok zor bir mühendis gibi değil. Sizlerle paylaşmak istedim ya ne bileyim okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Yeni ortamlara gir, arkadaşlıklar edin.

Manitanla takıl çık gez dolaş, o da yoksa spor a başla güzel arkadaşlar edinebilirsin spor salonunda.
Hiçbiri yoksa haber ver oturup karşılıklı bi rakı içelim, benimde canım sıkkın dertleşiriz.
  • birbilsem  (06.09.19 09:24:02)
@benbirbenibulup, @ birbilsem üçüncü lazım olursa beni de çağırın.

  • yekkyea  (07.09.19 04:38:56)