Çamaşır makinesi çift su çıkışı?

Yeni taşınacağım evde 2 Çamaşır makinesi olacak lâkin makineleri koyacagim yerde tek su girişi/ çıkışı var. Bu giriş ve çıkışları aparatlarla çift yapıp iki makineyide kullanabilir miyim acaba? Teknik bilgisi olan var mıdır?

olur.

  • sutlu nescafe  (06.09.19 00:50:44)
teknik bilgim olmamakla birlikte atık su borusunu da musluğu da çoklayarak kullanılabilir. çok zor olmasa gerek.

şöyle şeyler yeterli olur sanırım:
temiz su -> www.hepsiburada.com
gider borusu -> urun.n11.com
bi nalbura gidip sorsan yönlendirir zaten.
  • hadsafhada  (06.09.19 00:54:44 ~ 00:57:12)
@hadsafhada'nın yazdığı gibi +1

Bir adet "çamaşır musluğu T" alacak ve musluğa takacaksınız, iki makineyi de tek musluğa bağlayacaksınız.

Ha yok iki makine için iki ayrı musluk olsun isterseniz onun tarifini ayrı verelim.

Gider kısmı biraz zor, sadece bir adet çatal alıp takarsanız tesisatın eğimiyle alakalı su geri basabilir birinden.

Bu yüzden belki çataldan önce bir adet dirsek takıp gider yönünü havaya baktırıp çatalı sonra takabilirsiniz.

Giderin ağzı yere paralel değil de biraz eğimli yapılmışsa zamanında, sadece çatal ile de kurtarılabilir.
  • John Bloor  (06.09.19 10:08:42)
Teşekkür ederim..

  • vuvuzela  (06.09.19 15:12:42)